logo

Артикли на промоција

USB Kabel za Polnenje za E-smart

Цена
280 ден. /парче
Опис

USB полначот за електронските цигари EGO е кабел за USB за полнење на батеријата на моделот на Е-SMART електронските цигари.

Полначот се приклучува на компјутер или на посебен адаптер при што се пали зелената сијаличка. Потоа, на другиот крај се завртува батеријата за електронската цигара се додека на полначот не почне да свети црвена сијаличка.

Полначот се остава да работи додека повторно сијаличката не почне да свети во зелена боја што е знак дека е полна или пак по потреба. 

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
280 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле