logo

Артикли на промоција

T2 (CC) Clearomizer/Kliromizer Glava 1.8-2.2 Ohm

Цена
119 ден. /парче
Опис

Резервен грејач-глава за T2 CC клиромизер. Овој модел на грејач е наменет за електронските цигари PRO CC 650mAh и PRO CC 1000mah. Работниот век на грејачот е 20 до 40 дена, во зависност од интензитетот на конзумирањето на  електронската цигара.
Потребно е редовно да се заменува грејачот како би останал истиот квалитет и вкус на електронската цигара.

Како да препознаете кога е време да се смени грејачот:
1. Батеријата функционира, но нема пареа. Тоа покажува дека грејачот е истрошен (прегорен) и време е за замена. 
2. Батеријата е полна, но пареа има многу малку и интензитетот на аромата е многу мал.  
3.При користењето на електронската цигара чувствувате загорен вкус.

 

 

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
119 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

E-Feel Drzac za cigara Black
99 ден.
USB Kabel za Polnenje za EVOD
280 ден.
Dekang Dav Gold 16mg
219 ден.
Dekang Dav Gold VG 24mg
219 ден.
T2 (CC) 2.4ml Clearomizer/Kliromizer Black
340 ден.
Vrvka so metalen prsten EGO Black
119 ден.
T2 (CC) Clearomizer/Kliromizer Glava 1.8-2.2 Ohm
119 ден.
T2 (CC) 2.4ml Clearomizer/Kliromizer
340 ден.
Dekang USA Mix (Marl) 24mg
219 ден.