logo

Артикли на промоција

T2 (CC) 2.4ml Clearomizer/Kliromizer Pink

Цена
340 ден. /парче
Опис

Клиромизерот Т2 CC е дизајниран и конструиран така што максимално ќе Ви ја олесни употребата. Овој модел на клиромизер многу лесно и едноставно се полни, чисти и држува. Неговата предност е што има резервоар со капацитет од 2,4ml кој е прозирен и во секој момент да ја следите течноста која е внатре.

Клиромизерот Т2 СС има вграден EGO навој кој е еден од најзастапените на пазарот и со самото тоа на корисникотму овозможува користење на повеќе видови на батерии.

 

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
340 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

T2 (CC) 2.4ml Clearomizer/Kliromizer Pink
340 ден.
Slims 0.9 Clearomizer/Kliromizer
220 ден.