logo

Артикли на промоција

Futrola za EGO Set White

Цена
90 ден. /парче
Опис

Футролата за E-Feel електронските цигари е направена од квалитетен материјал кој ја штити Вашата електронска цигара од оштетувања и надворешни влијанија. Елегантната футрола во црна, бела или розева боја за електронската цигара Ви овозможува Вашата електронска цигара да ја носите секогаш со себе.

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
90 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле