logo

Артикли на промоција

E-smart 1.3 Clearomizer/Kliromizer Pink

Цена
280 ден. /парче
Опис

Клиромизерот E-smart е со капацитет од 1,3ml и е наменет за E-Feel SMART електронските цигари. Тој е дизајниран и конструиран да Ви ја олесни употребата. Овој модел на клиромизер многу лесно и едноставно се полни, чисти и одржува. Неговата предност е што е прозирен и можете да го следите нивото на течноста. 

 

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
280 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле