logo

Артикли на промоција

Dekang Slims (Mentol) 20mg

Цена
219 ден. /парче
Опис

Dekang Slims Mentol е нетутунска течност за електронски цигари на најпознатиот производител на течности за електронски цигари на светот. Dekang Slims Mentol е сместена во шишенце со сигурносен капак и содржи 10ml течност кое што е еднакво на 10 кутии обични цигари.

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
219 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

USB Kabel za Polnenje za EVOD
280 ден.
Slims 0.9 Clearomizer/Kliromizer
220 ден.
Dekang Mint (Mentol) 11mg
219 ден.
Dekang Slims (Mentol) 20mg
219 ден.
Dekang Berry (Borovinka) 16mg
219 ден.
Dekang Apple (Jabolko) 6mg
219 ден.
Dekang Cohiba 11mg
219 ден.
Dekang Desert Ship (Cam) 16mg
219 ден.
Futrola za EGO Set Black
90 ден.