logo

Артикли на промоција

Baterija za E-smart 320mAh White

Цена
800 ден. /парче
Опис

E-Feel Smart батеријата e модел на батерија од 320mAh и со својот капацитет заменува од 10 до 15 цигари дневно.
Се одликува по нејзиниот елегантен изглед и одличните перформанси.

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
800 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле