logo

Артикли на промоција

Baterija 18650 2400mAh TrustFire

Цена
650 ден. /парче
Опис
Батерија за модови од 2400mAh, и од 3,7v моќност.
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
650 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija 18650 2400mAh TrustFire
650 ден.